ابزار کاشت قالبی ناخن

آموزش کاشت ناخن با سالن ابزار کاشت قالبی ناخنزیبایی سایان

در این مقاله ابزار کاشت قالبی ناخن را معرفی می‌کنیم؛ اما قبل از آن به معرفی انواع کاشت ناخن پرداخته شده است و در ادامه به معرفی کاشت قالبی ناخن که این روزها ترند شده است پرداخته‌ایم در انتهای مقاله شما می‌توانید مراحل انجام کاشت قالبی ناخن را بخوانید.

موضوع این مقاله در مورد ابزار کاشت قالبی ناخن است. به طور ناخن‌های زیبا آرزوی هر فردی است. امروزه انواع کاشت ناخن موردتوجه است دلایل این امر می‌تواند زیبایی باشد و یا اینکه ناخن‌ها سریع می‌شکند.

باید توجه داشت که ناخن‌ها و به‌طورکلی دست‌ها اولین چیزی که در برخورد بین انسان‌ها توجه دیگران را جلب می‌کند. پس داشتن ناخن‌های زیبا و سالم باعث روحیه بالا و اعتمادبه‌نفس می‌شود. به‌طورکلی دو نوع کاشت ناخن کاربرد دارد. کاشت ژله‌ای و کاشت پودری. کاشت پودری بسیار قدیمی‌تر است.

کاشت پودری همان‌طور که از اسمش پیدا است از پودر و یک ماده به نام لیکوئید استفاده می‌شود نسبت به کاشت ژله‌ای مرغوبیت کمتری دارد و معایب بیشتری دارد.

نوع دیگری از کاشت ژله می‌باشد؛ که نسبت به کاشت پودری مرغوبیت بیشتری دارد. نوع دیگر که این روزها ترند شده است کاشت قالبی ناخن است؛ که البته جزو دسته‌بندی‌های اصلی کاشت ناخن نیست. جزو دسته‌بندی شیوه‌های کاشت است. انواع طرح‌ها و مدل‌های جدید برای کاشت ناخن وجود دارد که افراد بسته به نوع سلیقه، ظاهر ناخن انتخاب می‌کنند.

مرکز ناخن غرب تهران

کاشت قالبی ناخن

کاشت ناخن قالبی یا کاشت دوئال به نوعی از کاشت ناخن گفته می‌شود که با قالب‌های مخصوص انجام می‌شود. این شیوه کاشت بسیار سریع بوده و مثل دیگر انواع کاشت زیاد زمان‌بر نیست. این شیوه کاشت نیاز به سوهان کشی و فرم دهی ناخن‌ها ندارد در ادامه ابزار کاشت قالبی ناخن به طور مفصل آورده شده است.

ناخن‌کاران حرفه‌ای خوب می‌دانند که برای همه ناخن‌ها نمی‌توان از یک روش کاشت ناخن استفاده کرد و انتخاب روش مناسب کاشت برای ناخن مشتری نیازمند آموزش صحیح می‌باشد

در کاشت قالبی بر اثر ضربه یا رطوبت فروان احتمال هوا گرفتن مواد است و همین امر باعث ایجاد بستر مناسبی برای رشد قارچ ناخن می‌شود.

ابزار کاشت قالبی ناخن

 1. پوشر (عقب زن)
 2. روغن کوتیکول
 3. لیکوئید کیفیت خوب
 4. قلم ویژه کاشت آکریلیک
 5. سر سوهان کاغذی (سمباده‌ای) نرم
 6. سوهان دستی
 7. پودر کاشت ناخن یا ژل کاشت ناخن
 8. ضد قارچ
 9. قالب کاشت
 10. تاپ شاین
 11. نیپر
 12. سوهان برقی
 13. دستگاه یووی

مراحل انجام کاشت ناخن قالبی

 1. بعد از معرفی ابزار کاشت قالبی ناخن مراحل این نوع کاشت را مرور مکنیم.
 2. در ابتدا سوهان کشی صدف ناخن را انجام می‌دهیم
 3.  در این نوع کاشت معمولاً نیازی به تیپ گذاری نیست.
 4.  اما اگر مشتری ناخن‌های بلند دوست داشته باشد تیپ گذاری طبق اصول حرفه‌ای انجام می‌شود.
 5.  تیپ‌ها را توسط کانر ناخن به قد دلخواه می‌رسانیم
 6.  با استفاده از سوهان برقی خط تیپ را محو می‌کنیم
 7. پرایمر را به صدف ناخن می‌زنیم
 8. مهم‌ترین مرحله انتخاب قالب است
 9.  بعدازآن مواد گذاری از قسمت پایین

آموزش کاشت ناخن با سالن زیبایی سایان

قالب را از قسمت پایین روی ناخن نگه‌داشته و کلیه مراحل را برای تمام ناخن‌ها تکرار می‌کنیم؛ و بعدازآن با سوهان دستی شروع به فرم دادن ناخن‌ها می‌کنیم.

سایان بیوتی مرکز ناخن غرب تهران با بهترین متخصصان آماده انجام کلیه امور مروبط به ناخن و زیبایی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم. ما تلاش می کنیم در 24 روز در روزهای کاری به تمام سوالات پاسخ دهیم.