بررسی بوی کراتینه و پاسخ به این سوال که آیا مواد کراتینه بوی عجیبی دارد؟

بررسی بوی کراتینه و پاسخ به این سوال که ایا مواد کراتینه بوی عجیبی دارد؟

در این مقاله در مورد بوی کراتینه صحبت میکنیم اما قبل از ان به فواید بوی گراتینه برای موها اشاره شده است. کراتینه این روزها بسیار ترند ده است و خانم های که می خواهند در مهمانی ها با موهای صاف و ابریشمی بدرخشند این راه را امتحان می کنند.

در این مقاله قرار است در مورد این موضوع که بوی کراتینه و اینکه ایا مواد کراتینه مو بوی عجیبی دارند؟ صحبت کنیم اما قبل از ان در مورد فواید کراتینه مو صحبت می کنیم.

خانم های شیک پوش بسیار برروی موهای خود حساس هستند و این حساسیت قبل از مهمانی ها چندین برابر می شود. همه ی افراد دوست دارند در مهمانی ها بدرخشند و زیبا به نظر برسند. سوال این جااست ایا با انجام کراتینه مو این کار ممکن پذیر است و ایا این زیبایی ارزش دارد بوی کراتینه را تحمل کنیم؟

فواید کراتینه

فواید خاصی که از درمان کراتینه دریافت خواهید کرد به نوع مو و محصولات استفاده‌شده بستگی دارد. این مسئله همچنین بر روی بوی کراتینه نیز تأثیرگذار است.

به‌طورکلی، می‌توانید مزایای زیر را از کراتینه انتظار داشته باشید:

 موهای ابریشمی

قرار گرفتن در معرض نور خورشید، رنگ مو و سایر درمان‌های شیمیایی می‌تواند کراتین طبیعی موهای شمارا از بین ببرد و باعث موخوره و یا موارد دیگری شود که درنهایت باعث می‌شود مو در برابر شکستگی و آسیب های دیگر بسیار شکننده شود. با کراتینه کردن مو، موهای مخملی و زیبا نصیب شما می‌شود.

درمان‌های کراتینه برای “پر کردن مجدد” این مناطقی که کراتین ازدست‌داده‌اند کار می‌کنند. نتیجه یک ساقه مو صاف‌تر است که به موهای ابریشمی و براق‌تر تبدیل می‌شود.

 موهای صاف‌تر

بسته به محصولات مورداستفاده، درمان کراتینه می‌تواند موهای مجعد یا موج‌دار را صاف کند.

 فرهای صاف‌تر

درست است – درمان کراتینه نباید باعث صاف شدن موها شود. فرمولاسیون‌های خاص به‌سادگی وز شدن را کاهش می‌دهند و فرهای نرم‌تر ایجاد می‌کنند.

موهای قوی‌تر با پر کردن کراتین ازدست‌رفته در ساقه مو، درمان‌های کراتینه می‌توانند موها را قوی‌تر و کمتر مستعد شکستگی کنند.

موهای ضخیم‌تر. علاوه بر تقویت مو، پر کردن کراتین از طریق کراتینه درمانی می‌تواند موها را پرپشت‌تر نشان دهد.

بررسی بوی کراتینه و پاسخ به این سوال که ایا مواد کراتینه بوی عجیبی دارد؟

اگر تصمیم به درمان کراتینه دارید، حتماً به آرایشگر خود در مورد آنچه می‌خواهید از این درمان نتیجه بگیرید بگویید. آن‌ها می‌توانند محصولات و فرآیند را تنظیم کنند تا به شما در دستیابی به آنچه به دنبال آن هستید کمک کنند.

خطر فرمالدئید چقدر جدی است؟

بخشی از مشکل فرمالدئید در درمان‌های کراتینه این است که محصولات ممکن است حاوی فرمالدئید بسیار بیشتری نسبت به آنچه که تبلیغ می‌شود داشته باشند.

درمان‌های کراتینه به‌طورکلی برای موهایی توصیه می‌شود که:

  •  رنگی یا سفید شده
  •  وز
  •  درشت
  •  ضخیم

قبل از کراتینه کردن مو حتماً خیلی‌ها در اینترنت سرچ زده‌اند و در مورد بوی کراتینه چیزهای خوانده‌اند اما واقعاً بوی کراتینه چیست؟

آیا بوی کراتینه قابل‌تحمل است؟ بوی کراتینه تا چه زمانی هست؟

درمان کراتینه برای خیلی‌ها همراه بوی عجیبی است. در بیشتر موارد بوی بد  با سشوار نهایی کاملاً از بین می‌رود، اما برای برخی از افراد ممکن است بوی کراتینه بسیار ضعیف تا شستشوی بعدی باقی بماند. شما می توانید آموزش کراتینه مو با سالن زیبایی سایان تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم. ما تلاش می کنیم در 24 روز در روزهای کاری به تمام سوالات پاسخ دهیم.