2 نوع سالن زیبایی به همراه بهترین سالن زیبایی غرب

بهترین سالن زیبایی غرب

چند نوع سالن زیبایی در غرب وجود دارد که ممکن است در هر منطقه ای پیدا شوند. همه آرایشگاه ها خدمات یکسانی را ارائه نمی دهند. در اینجا انواع کلی سالن ها و آنچه می توانید انتظار داشته باشید که هر کدام به مشتریان ارائه دهند، آورده شده است.سالن های زیبایی معمولا دارای آرایشگران بسیار حرفه ای هستند.

انواع سالن زیبایی به همراه بهترین سالن زیبایی غرب

چند نوع سالن زیبایی در غرب وجود دارد که ممکن است در هر منطقه ای پیدا شوند. همه آرایشگاه ها خدمات یکسانی را ارائه نمی دهند. در اینجا انواع کلی سالن ها و آنچه می توانید انتظار داشته باشید که هر کدام به مشتریان ارائه دهند، آورده شده است.سالن های زیبایی معمولا دارای آرایشگران بسیار حرفه ای هستند که می توانند علاوه بر زیبایی تمامی خدمات دیگر درمانی را نیز برای افراد انجام دهند.

کار اصلی در بهترین سالن زیبایی غرب

آرایشگاه یک تجارت است که طیف وسیعی از خدمات مرتبط با مو را به مشتریان ارائه می دهد.بهترین سالن زیبایی غرب شامل کوتاه کردن مو، حالت دادن منظم و رسمی به مو، درمان های شیمیایی (مانند رنگ، هایلایت، خشک کردن و صاف کردن)، درمان مو و پوست سر، و فرم دادن به موها است. در یک آرایشگاه واقعی، سایر خدمات آرایشی ممکن است ارائه نشود. دو نوع کلی آرایشگاه وجود دارد: فرانچایز و مستقل.

آرایشگاه های فرانچایز در بهترین سالن زیبایی غرب

آرایشگاه‌های فرانچایز بخشی از زنجیره‌ای از سالن‌ها هستند که ممکن است در منطقه یا سراسر کشور گسترش یابند. صاحبان فرنچایز برای افتتاح یک سالن به نام زنجیره ای هزینه ای می پردازند. نمونه هایی از سالن های مو فرنچایز شاید بتان به سالن زیبایی سایان اشاره کرد که دارای مجموعه ای از سالن های بسیار زیاد است.

به طور معمول، آرایشگاه‌های فرنچایز، آرایشگران حقوق‌بگیر را استخدام می‌کنند که ممکن است برای بهره‌وری بالا یا فروش محصولات مو، پورسانت اضافی دریافت کنند. آرایشگاه های فرانچایز معمولاً به جای نیاز به قرار ملاقات، مشتریانی را در هر صورت و هر زمان می پذیرند.

بسیاری از افراد آرایشگاه‌های فرنچایز را دوست دارند، زیرا می‌توانند هر بار که به آن مراجعه می‌کنند، تجربه‌ای ثابت داشته باشند، هزینه کمتری برای خدمات بپردازند و هر زمان که برایشان مناسب باشد، برای کوتاه کردن موها مراجعه کنند.

بهترین سالن زیبایی غربآرایشگاه های مستقل همانند بهترین سالن زیبایی غرب

آرایشگاه های مستقل متعلق به افراد هستند و بخشی از یک امتیاز منطقه ای یا سراسری نیستند. مالک/اپراتور(های) یک آرایشگاه مستقل نام، آرم، خدمات ارائه شده و قیمت خدمات را انتخاب می کند. بهترین سالن زیبایی غرب می تواند یک سالن مستقل باشد که در زیر نظر سالن سایان قرار دارد.

آنها آرایشگرها و سایر متخصصان زیبایی را با حقوق، حقوق به اضافه پورسانت، فقط پورسانت یا پرداخت اجاره استخدام می کنند. آرایشگاه‌های مستقل ممکن است متخصص باشند یا صاحب سبک‌هایی باشند که در یک سرویس خاص (مانند رنگ یا هایلایت) تخصص دارند یا یک منوی کلی از خدمات مو ارائه می‌دهند.

آنها ممکن است علاوه بر ارائه خدمات، محصولات مو را بفروشند. شما سالن‌های مستقلی را خواهید یافت که در هر زمانی فرد را می‌پذیرند و یا سالن‌هایی که فقط با قرار قبلی کار می‌کنند.

بسیاری از افراد آرایشگاه های مستقل را دوست دارند زیرا به آرایشگران در آنها آزادی های خلاقانه بیشتری نسبت به سالن های فرنچایز داده می شود. بازدید از یک آرایشگاه مستقل حمایت از یک کسب و کار کوچک محلی است.

این سالن‌ها همچنین به احتمال زیاد دارای استایلیست‌های معتبر و رده بالایی هستند که در آنها کار می‌کنند. از سوی دیگر، ممکن است برای خدمات در یک آرایشگاه مستقل هزینه بیشتری بپردازید و تجربه شما بدون وجود قوانین برند و مدیریت ممکن است به اندازه کافی ثابت نباشد.

بهترین سالن زیبایی غرب

بهترین سالن زیبایی غرب آرایشگاهی است که خدمات آرایشی و زیبایی اضافی را نیز ارائه می دهد. سالن‌های زیبایی علاوه بر کوتاه کردن مو، رنگ‌ها و مدل‌دهی، ممکن است خدمات اپیلاسیون، آرایش، برنزه کردن و کاشت ناخن را ارائه دهند.

هنگامی که از یک سالن زیبایی بازدید می کنید، می توانید به جای مراجعه به یک مانیکوریست، آرایشگر یا سالن برنزه کردن، خدمات مختلفی را در همان مکان انجام دهید. سالن‌های زیبایی ممکن است از متخصصان زیبایی عمومی، آرایشگرها، مانیکوریست‌ها، زیبایی‌شناسان و آرایشگران برای ارائه خدمات استفاده کنند.

به طور کلی، اکثر سالن‌های زیبایی در صورت امکان قرار ملاقات و حضور در محل را با یک خط مشی درستی می‌پذیرند. این به این معنی است که اگر آرایشگر، مانیکوریست یا زیبایی‌شناس در هنگام ورود مشغول نباشد، فرد را می‌پذیرد.

سالن‌های زیبایی انتخاب می‌کنند که کدام خدمات را ارائه دهند و این خدمات را بر اساس آرایشگرانی که در آنجا کار می‌کنند، انجام می‌دهند. برای اینکه بدانید دقیقاً چه کاری را هر سالن انجام می دهد، باید هر سالن را برای انجام کار خود بررسی کنید.

بهترین سالن زیبایی غرب و اسپا

یک سالن و اسپا (گاهی اوقات به آن یک سالن تجربه کامل یا سالن خدمات کامل گفته می شود) شبیه به یک سالن زیبایی است، اما خدمات دیگری را به غیر از مو، ناخن و اپیلاسیون ارائه می دهد.

بهترین سالن زیبایی غرب و اسپا ممکن است یک ماساژور مجاز برای ارائه خدمات ماساژ، تنظیم کامل مانیکور/پدیکور، برنزه کردن و اسپری برنزه کردن، و متخصصان زیبایی متخصص در مراقبت از پوست، اپیلاسیون، نخ، آرایش، و خدمات دیگر داشته باشد.

سالن/ اسپا برای دختران، مهمانی‌های عروس، مناسبت‌های خاص و روزهای عمومی اسپا محبوب هستند. آنها مشتریان را قادر می‌سازند تا بسیاری از درمان‌های زیبایی و سلامتی را در یک مکان و بدون برنامه‌ریزی قرار ملاقات‌های متعدد انجام دهند. به طور کلی، سالن‌های خدمات کامل فضایی با مضمون اسپا برای آرامش مشتریان در طول مراجعه آنها خواهند داشت. خدمات ممکن است گرانتر از یک آرایشگاه یا سالن زیبایی باشد.

سالن زیبایی تخصصی غرب

یک بوتیک یا سالن تخصصی معمولاً در خدمات یا درمان خاصی تخصص دارد. این سالن‌ها معمولاً کوچک هستند و ممکن است کمتر آرایشگر یا متخصص زیبایی در آنها کار کنند.

سالن‌های تخصصی معمولاً فقط با قرار قبلی کار می‌کنند و ممکن است خدمات رایگان ویژه‌ای مانند ماساژ دست در طول بازدید، تنقلات و نوشیدنی‌ها، یا درمان‌های مشابه اسپا برای مشتریان ارائه دهند.

سالن‌های تخصصی با سالن‌ها و اسپا یا سالن‌های خدمات کامل متفاوت هستند زیرا معمولاً منوی کاملی از خدمات را ارائه نمی‌دهند. به عنوان مثال، یک سالن تخصصی ممکن است در بلوند کردن (رنگ کردن مو به رنگ بلوند) و اصلاح رنگ تخصص داشته باشد.

این نوع سالن در درجه اول فقط برای آن خدمات قرار ملاقات می پذیرد. سایر سالن‌های تخصصی دارای چند آرایشگر هستند که هر کدام در کارهای متفاوتی تخصص دارند و می‌توانند به مشتریان گسترده‌تری خدمت کنند.

بهترین سالن زیبایی غرب

فضای سالن تخصصی به مالک/اپراتور و نوع خدماتی که ارائه می‌شود بستگی دارد، اما این سالن‌ها معمولاً بر طراحی و دکور تمرکز زیادی دارند.

بیشتر سالن های تخصصی غرب، دارای سطح بالاتری خواهند بود. مشتریان باید این انتظار را داشته باشند که برای خدمات در سالن تخصصی هزینه بیشتری بپردازند.

چگونه سالن ها به مشتریان خدمات ارائه می دهند

چگونه مشتریان از یک سالن برای دریافت خدمات آرایشی یا مو حمایت می کنند؟ هر یک از انواع سالن‌های فوق ممکن است مشتریانی را بپذیرند که از قبل برای دریافت خدمات، وقت قبلی تعیین کنند. در مورد هر راهی که سالن ها به مشتریان خدمات ارائه می دهند در بخش زیر بیشتر بخوانید. سالن زیبایی غرب نیز خدمات خود را به همین صورت ارائه می دهد.

سالن های آرایش مو

سالن‌هایی که مشتریانی را می‌پذیرند (معمولاً به آنها «سالن زیبایی» می‌گویند) ممکن است تیمی از آرایشگرهای حقوق‌بگیر را استخدام کنند که ساعت‌های برنامه‌ریزی شده کار می‌کنند. ممکن است تیمی از زیبایی شناسان مستقل داشته باشند که اجاره غرفه را پرداخت می‌کنند و زمانی که قرار ملاقات منظمی برایشان رزرو نشده باشد، این نوع سالن ها معمولا قرارهای ملاقاتی خارج از برنامه را خواهند پذیرفت.

در صورتی که یک آرایشگاه خدمات زیادی را داشته باشد، مشتریانی که در ساعات اداری وارد می‌شوند توسط یکی از آرایشگران خدمات به او ارائه می شود. اگر در آن زمان هیچ آرایشگری در دسترس نباشد، مشتری متحرک باید منتظر بماند یا زمانی دیگر دوباره به آرایشگاه بیاید.

کاشت ناخن در بهترین سالن زیبایی غرب

صنعت مراقبت از ناخن یکی از بخش‌هایی است که سریع‌ترین رشد را در صنعت زیبایی دارد. این مشاغل خدماتی مانند مانیکور و پدیکور را ارائه می دهند. سالن های زیبایی مراقبت از ناخن می توانند محصولات مراقبت از ناخن مانند لاک ناخن و سایر لوازم جانبی را مورد استفاده قرار دهند . طبق آمار ، در سال 2018 بیش از 56300 سالن ناخن در جهان بوجود آمده است.

متوسط ​​دستمزد متخصصان مراقبت از ناخن مانند مانیکوریست ها و پدیکورها بسیار خوب بود. بازار آرایشگران در این مورد نیز گرم است و اما به طور معمول در سالن های زیبایی این کار توسط یک متخصص ناخن کاری انجام می شود که علاوه بر کاشت ناخن به مراقبت از ناخن ها نیز می پردازد.

بازار هدف برای صنعت سالن های زیبایی

مشتریان هدف سالن های زیبایی در محدوده سنی بزرگی قرار دارند: 15 تا 70 سال. سالن های زیبایی اغلب بازار هدف را بر اساس متغیرهای جمعیتی تقسیم بندی می کنند. به عنوان مثال، یک سالن زیبایی می‌تواند با انتخاب پاسخگویی به افراد جوان (15 تا 25 سال)، متخصصان شاغل (26 تا 55 سال) یا افراد مسن (56 و بالاتر) یک برنامه بازاریابی تخصصی‌تر ایجاد کند.

طبق گزارش IBIS World، مشتریان بین 45 تا 54 سال تقریباً 21.4 درصد از درآمد را در کل بازار سالن های زیبایی را می پردازند. افراد بین 34 تا 45 سال بیشتر برای خدمات مراقبت از زیبایی مانند آرایشگری، مراقبت از پوست و مراقبت از ناخن هزینه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم. ما تلاش می کنیم در 24 روز در روزهای کاری به تمام سوالات پاسخ دهیم.