سایه های دائمی مو در مرکز رنگ و مش تهران چگونه است؟

آموزش رنگ ومش تخصصی مو

سایه های دائمی مو زیبایی را به موهای شما هدیه می‌دهد. شما می‌توانید درخشش و لطافت را با استفاده از سایه های دائمی مو به دست بیاورید. در این مقاله در مورد سایه های دائمی مو اطلاعات جالبی را به دست آورید.

اگر تا به حال موهای خود را رنگ کرده باشید، می‌دانید که گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد. طیف سایه های به ظاهر بی‌پایان، تکنیک‌های رنگ آمیزی و مارک‌های رنگ مو برای پیچیده کردن انتخاب کافی است. شاید یکی از مهم‌ترین تصمیمات، انتخاب سایه های دائمی مو باشد.

جای تعجب نیست که رنگ مو می‌تواند به موهای شما آسیب برساند – این فرآیند از مواد شیمیایی برای بلند کردن کوتیکول و رسوب رنگ استفاده می‌کند، یا حداقل تارهای شما را با رنگ می‌پوشاند. با این حال، نوع رنگی که انتخاب می‌کنید و تعداد دفعات استفاده از آن می‌تواند بر آسیبی که موهای شما متحمل می‌شود تأثیر بگذارد.

سایه های دائمی مو

مفهوم رنگ “موقت” اغلب با رنگ نیمه دائمی اشتباه گرفته می‌شود که چیزی بسیار متفاوت است. معمولاً سایه های دائمی مو را نوعی رنگ می‌دانند که به بالای مو زده می‌شود و قسمت بیرونی ساقه مو را می‌پوشاند.

این نوع رنگ اصلاً ماندگاری زیادی ندارد – به طور کلی پس از یک بار شستشوی مو آبکشی می‌شود. به همین دلیل رنگ موی موقت فقط برای شرایط خاص مانند لباس استفاده می‌شود. رنگ موقت به طور کلی برای مو بی‌خطر است، زیرا به ساقه مو نفوذ نمی‌کند.

سایه های دائمی مو در مرکز رنگ و مش تهران چگونه است؟

سایه های دائمی مو

سایه های دائمی مو روشی کمتر تهاجمی برای رنگ کردن موهای شماست. نام آن درست است، زیرا کار رنگ کردن تنها برای شش تا هشت هفته دوام می‌آورد و نسبتاً سریع محو می‌شود، به خصوص اگر موهای خود را مرتب می‌شویید.

تصور می‌شود سایه های دائمی مو رنگ طبیعی تری ایجاد می‌کند و می‌تواند درخشندگی یا براقیت را به بالای موها اضافه کند. این رنگ‌ها حاوی سفید کننده نیستند، بنابراین نمی‌توانند رنگ طبیعی شما را روشن کنند.

آن‌ها همچنین حاوی مواد شیمیایی مضر مانند پراکسید هیدروژن یا آمونیاک نیستند، بنابراین آسیب کمتری نسبت به رنگ دائمی دارند.

سایه های دائمی مو از این جهت مفید است که به شما امکان می‌دهد رنگ جدیدی را بدون اینکه ماندگاری زیادی داشته باشد امتحان کنید. با این حال، معایبی نیز دارد. از آنجایی که به سرعت محو می‌شود، باید برای انجام رنگ‌های جدید به سالن مراجعه کنید که می‌تواند باعث آسیب شود.

رنگ دائمی

رنگ‌های دائمی به‌طور ویژه برای ماندگاری طولانی‌تری نسبت به سایر رنگ‌های مو طراحی شده‌اند. آن‌ها به مرور زمان پاک نمی‌شوند، اما می‌توانند محو شوند. معمولاً پس از محو شدن یا رشد موها، باید ریشه‌های خود را دوباره رنگ کنید یا به موهای خود رنگ دهید.

این رنگ ماندگار بزرگترین مزیت رنگ موی دائمی است. متأسفانه برای، رنگ موی دائمی یک اکسید کننده و آمونیاک را با رنگ مخلوط می‌کند. این مواد شیمیایی بسیار قوی هستند و می‌توانند به موهای شما آسیب بزنند. مواد شیمیایی برای بلند کردن کوتیکول، حل کردن رنگدانه طبیعی و رسوب رنگ شما ضروری است که ماندگاری رنگ را ایجاد می‌کند.

اگر فقط برای یک یا دو روز به رنگ نیاز دارید، یک اسپری موی موقت برای شما عالی خواهد بود. اگر رنگ مویی را می‌خواهید که فقط برای مدت کوتاهی دوام داشته باشد (مثلاً اگر در حال آزمایش یک رنگ جدید هستید)، بهتر است یک سایه های دائمی مو انتخاب کنید.

 

سایه های دائمی مو در مرکز رنگ و مش تهران چگونه است؟

میزان آسیبی که به موهای خود وارد می‌کنید نیز چیزی است که باید در نظر بگیرید. رنگ‌های موقت عملاً هیچ آسیبی ایجاد نمی‌کنند، بنابراین لازم نیست هنگام استفاده از رنگ اسپری نگران باشید.

سایه های دائمی مو در یک جلسه به مو آسیب زیادی نمی‌رساند، اما اگر قصد دارید موهای خود را بارها و بارها رنگ کنید، آسیب می‌تواند به مرور زمان ایجاد شود. اگر می‌خواهید فقط یک بار آن را رنگ کنید و بگذارید کم رنگ شود، رنگ نیمه دائمی در عین ماندگاری رنگ کمترین آسیب را خواهد داشت.

سالن سایان بهترین مرکز رنگ و مش تهران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم. ما تلاش می کنیم در 24 روز در روزهای کاری به تمام سوالات پاسخ دهیم.