مرکز کراتینه مو در تهران | 3 فایده کراتینه مو

مرکز کراتینه مو در تهران

اگر تا به حال به داشتن موهای صاف تر و بدون وز در تهران یا پیدا کردن مرکز کراتینه مو در تهران امیدوار بوده اید ، به احتمال زیاد در مورد درمان های کراتینه مو یا حداقل، موهای برزیلی شنیده اید. این درمان‌های صاف‌کننده مو – که یکی هستند – به دلیل توانایی‌شان در ایجاد صاف و براق کردن موها تا شش ماه کاملا شناخته شده‌اند.

مرکز کراتینه مو در تهران

اگر تا به حال به داشتن موهای صاف تر و بدون وز امیدوار بوده اید، به احتمال زیاد در مورد درمان های کراتینه مو یا حداقل، موهای برزیلی شنیده اید. این درمان‌های صاف‌کننده مو – که یکی هستند – به دلیل توانایی‌شان در ایجاد صاف و براق کردن موها تا شش ماه کاملا شناخته شده‌اند. تنها مشکل این است که آنها مملو از مواد شیمیایی هستند و در نتیجه اغلب نتیجه بدی دریافت می کنند.

به همین دلیل و با آگاهی کامل از اینکه کراتین به تنهایی می تواند به عنوان یک ماده مراقبت از مو مفید باشد، برندهای زیبایی شروع به فرمولاسیون محصولات خانگی کراتین کرده اند. سالن آرایشی مو سایان نیز از این امر استثنا نیست.

کراتین چیست؟

استیسی اشتاینمتز، بیوشیمیست آرایشی، می گوید: کراتین یک پروتئین ساختاری و محافظ است که مو و ناخن را می سازد. “در مو، مسئول جلوگیری از شکستن، موخوره و آسیب حرارتی است. با استفاده از کراتینه به صورت موضعی روی موهای خود، می توان از آن برای صاف کردن و رفع موخوره استفاده کرد.

ما از کارشناسان حرفه ای مرکز کراتینه مو در تهران استفاده کردیم تا اطلاعاتی در مورد استفاده از کراتین برای مو، از جمله فواید، روش‌های مختلف استفاده از کراتین و اینکه برای چه افرادی مناسب‌تر است، به دست آوردیم.

کار بر روی کراتینه مو مرکز کراتینه مو در تهران

دو راه اصلی برای افزودن کراتین به روتین مراقبت از مو وجود دارد و بسته به انتخاب شما، فواید آن متفاوت است. هادلی کینگ، متخصص پوست مستقر در نیویورک، می‌گوید: «وقتی پروتئین‌های کلاژن هیدرولیز شده به صورت موضعی روی موها اعمال می‌شوند، می‌توانند به پر کردن قسمت‌های آسیب‌دیده ساقه مو کمک کنند و به طور موقت استحکام مو را افزایش دهند.» این با درمان‌های کراتینه [در سالن] که عموماً دارای فرمالین (فرمالدئید و متیل الکل) برای صاف کردن مو هستند، متفاوت است.

این درمان‌ها می‌توانند به مو آسیب برسانند و بخارهای خطرناکی را آزاد کنند.» علیرغم این خطرات بالقوه، بسیاری از مردم هنوز درمان های کراتینه را در سالن رزرو می کنند. پیش از این، اصول اولیه این ماده، از جمله نحوه عملکرد آن برای تقویت موهایتان و بهترین راه برای به دست آوردن تمام مزایای کراتین را جستجو کنید.

  •  کراتین برای مو

نوع ماده: نرم کننده تقویت کننده

مزایای اصلی: ساقه مو را ترمیم می کند، تارهای مو را صاف می کند، درخشندگی می بخشد

چه کسی باید از آن استفاده کند: به طور کلی، کراتین برای کسانی که موهای ضخیم، آسیب دیده و وز دارند بسیار مفید است. افرادی که موهای نازک و شکننده دارند ممکن است به این خوبی برای آنها موثر نباشند.

مرکز کراتینه مو در تهران

هر چند وقت یکبار می توانید از آن استفاده کنید: محصولاتی که کراتین تزریق شده در خانه را می توان روزانه استفاده کرد. با این حال، درمان های شیمیایی کراتینه مو در سالن، باید فقط هر چند ماه یک بار برنامه ریزی شود. می توانید به بهترین مرکز کراتینه مو در تهران مراجعه کنید.

اشتاینمتز می گوید: «از آنجایی که کراتین یک پروتئین طبیعی با فواید صاف کننده است که موخوره را به حداقل می رساند و موها را براق و قابل کنترل می کند، سایر محصولات می توانند مزایای کراتین را تقویت کنند. مو و محصولات تکمیلی مبتنی بر سیلیکون می توانند به صاف کردن بیشتر سطح مو کمک کنند.

گرچن فریز، تریکولوژیست دارای گواهی BosleyMD، می گوید: «اگر موهایتان را کراتینه درمانی سالنی دارید، باید از کلرید سدیم، پارابن ها و سدیم لوریل سولفات ها دوری کنید. اگر از محصولات ملایم‌تر و خانگی با کراتین استفاده می‌کنید، هیچ ماده‌ای ممنوع نیست.

فواید کراتین درمانی در بهترین مرکز کراتینه مو در تهران

قبل از پرداختن به فواید کراتینه برای مو، بیایید توضیح دهیم که کراتین چیست و چگونه روی مو تأثیر می گذارد. برای شروع، کراتین سنگ بنای ساختار مو است. این یک پروتئین فیبری است که به معنای واقعی کلمه هر تار مو را تشکیل می دهد.

همانطور که مو آسیب می بیند، برای ترمیم و تقویت ساختار طبیعی خود به تمام کمک هایی که می تواند داشته باشد نیاز دارد. درمان های کراتینه و محصولات حاوی کراتین فواید زیادی برای موهای شما دارند.

تقویت مو در بهترین مرکز کراتینه مو در تهران

چه یک درمان کراتینه مو در سالن یا خانه را انتخاب کنید، می توانید انتظار داشته باشید که تفاوتی در موهای خود مشاهده کنید. فریز می گوید: “محصولات کراتینه خانگی به تقویت موهایی که در اثر آسیب های شیمیایی و مکانیکی آسیب دیده اند کمک می کند.” در واقع، تحقیقات نشان داد که کراتین به تقویت تارها تا 40 درصد کمک کرد.

موها را صاف می کند و موخوره را کاهش می دهد: محصولات دم کرده کراتین – که اغلب به شکل روغن یا سرم هستند – می توانند منجر به موی صاف تر، براق تر و سالم تر شوند.

به موها درخشندگی می بخشد:

از آنجایی که کراتین به صاف کردن کوتیکول های مو و پر کردن مناطق آسیب دیده در ساقه مو کمک می کند، درخشندگی زیادی به موهای شما می بخشد. نتایج ممکن است با درمان های داخل سالن چشمگیرتر باشد، با این حال محصولات خانگی نیز می توانند موهایی براق و سالم ایجاد کنند. 

موخوره را کاهش می دهد:

کراتینه به تقویت و صاف کردن کوتیکول های مو کمک می کند و این امر باعث کاهش ظاهر دو شاخه شده می شود. رشته های قوی تر به معنای شکستگی کمتر است که رشد مو را تشویق می کند.

زمان خشک شدن را کاهش می دهد: درمان کراتینه در واقع تخلخل موهای شما را کاهش می دهد، به این معنی که آب کمتری در داخل کوتیکول های مو محبوس می شود. این بدان معنی است که می تواند زمان سشوار کشی را تا حد زیادی کاهش دهد.

ملاحظات نوع مو

درمان‌های کراتینه – در خانه یا داخل سالن – برای افرادی که دارای انواع موهای خشک، آسیب‌دیده و در کل ضعیف هستند، بهترین کار را دارد. علاوه بر این، Steinmetz می‌گوید که درمان‌های کراتینه می‌تواند برای افرادی که به دنبال داشتن ظاهری پرتر هستند، عالی باشد، زیرا گفته می‌شود که به موهای نازک می‌چسبد و ظاهری پرتر به آن می‌دهد.

اگرچه، این تا حدودی یک شمشیر دولبه است، زیرا همانطور که اشتاینمتز اشاره می کند، رشته های شکننده می توانند توسط مواد شیمیایی موجود در یک درمان کراتینه در سالن غلبه کنند، بدون اینکه به آسیب حرارتی مورد نیاز برای آب بندی آن اشاره کنیم.

مرکز کراتینه مو در تهران

اشتاینمتز می‌گوید تا آنجایی که افرادی که نباید از درمان کراتینه مو در سالن استفاده کنند، افراد باردار و افرادی که از قبل مشکلات تنفسی دارند باید مراقب باشند. او اذعان می کند: «درمان کراتینه سالن حاوی مقادیر زیادی فرمالدئید است. برخی از آرایشگران مشکلات تنفسی ناشی از کار با محصولات کراتینه درمانی و استنشاق مکرر بخار آنها را در طول زمان گزارش کرده اند.

به همین دلیل، زنان باردار باید از انجام این درمان خودداری کنند. افرادی که به فرمالدئید یا مشکلات تنفسی حساسیت دارند نیز باید از درمان کراتینه خودداری کنند.

با این حال، این بدان معنا نیست که شما باید از درمان های کراتینه خانگی خودداری کنید. از این گذشته، آنها بسیار ایمن تر هستند و در بهترین مرکز کرلتینه مو در تهران درمان های گیاهی کراتینه مو انجام می شود. 

نحوه استفاده از کراتین برای مو

راه های مختلفی استفاده از کراتین برای مو وجود دارد تا از مزایای آن بهره مند شوید، از جمله موهای قوی تر که براق و بدون وز هستند. همان‌قدر که درمان‌های کراتینه در سالن زیبایی سایان شیک و راحت به نظر می‌رسند، میزان آسیبی که می‌توانند به موهای شما وارد کنند باعث می‌شود ارزش آن را نداشته باشند.

در نتیجه، اگر به دنبال صاف کردن و تقویت موهای خود برای رویدادهای خاص یا حتی اتفاقات روزانه هستید، انتخاب فرمول های ایمن تر و ملایم تر در بهترین مرکز کراتینه مو در تهران راه حلی عالی است.

کارشناس سالن زیبایی سایان اشاره می کند که شامپوها، نرم کننده ها و محصولات تکمیلی وجود دارند که لایه ای از کراتین را روی موها اعمال می کنند تا به طور موقت موها را براق و براق تر نشان دهند، در حالی که موخوره را کاهش می دهند – اگرچه فواید آن کوتاه مدت است. هرچند که این محصولات خانگی را نامطلوب نمی کند.

به هر حال، آیا ترجیح می‌دهید روزانه یا هفتگی از یک محصول استفاده کنید و از موهایی سالم لذت ببرید، یا یک‌بار درمان با احتمال آسیب رساندن به موها و ریه‌هایتان در این فرآیند انجام دهید؟ دقیقا؛ بنابراین باید کار را به صورت منظم انجام دهید.

با در نظر گرفتن تمام این افکار، در اینجا یک راه اصلی برای استفاده از کراتینه در موهایتان وجود دارد.

درمان کراتینه در بهترین مرکز کراتینه مو در تهران:

یک سرم حالت دهنده حاوی کراتین که در حالی که مو هنوز خیس است استفاده شود نه تنها موها را براق و صاف می کند، بلکه زمان خشک شدن را نیز کاهش می دهد. کارشناس ما مکمل کراتین انفوزیون کمپلکس کراتین را توصیه می کند.

هنگامی که از کراتین به عنوان روغن درمانی استفاده می شود، اغلب با روغن های دیگر (مانند روغن مو یا روغن آرگان) مخلوط می شود تا نه تنها مو های شما را صاف و وز کند، بلکه پوست شما را نیز مرطوب می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم. ما تلاش می کنیم در 24 روز در روزهای کاری به تمام سوالات پاسخ دهیم.