کاشت ناخن در مرکز ناخن غرب تهران

مرکز ناخن غرب تهران

ناخن‌های مصنوعی ، ناخن‌های مد روز، ناخن‌های اکریلیک، اکستنشن ناخن یا تقویت‌کننده ناخن نیز شناخته می‌شوند، اکستنشن‌هایی هستند که به عنوان یک مد که هر روزه، بروز خواهد شد روی ناخن قرار می‌گیرند. برخی از طراحی‌های ناخن مصنوعی سعی می‌کنند تا حد ممکن  ظاهر ناخن‌های واقعی را تقلید کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است عمداً به سمت یک ظاهر هنری منحرف شوند.

کاشت ناخن در مرکز ناخن غرب تهران

ناخن‌های مصنوعی ، ناخن‌های مد روز، ناخن‌های اکریلیک، اکستنشن ناخن یا تقویت‌کننده ناخن نیز شناخته می‌شوند، اکستنشن‌هایی هستند که به عنوان یک مد که هر روزه، بروز خواهد شد روی ناخن قرار می‌گیرند. برخی از طراحی‌های ناخن مصنوعی سعی می‌کنند تا حد ممکن  ظاهر ناخن‌های واقعی را تقلید کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است عمداً به سمت یک ظاهر هنری منحرف شوند.

برخلاف اکثر مانیکورها، ناخن های مصنوعی نیاز به نگهداری منظم دارند. توصیه می شود که به طور متوسط هر دو هفته یکبار به آنها رسیدگی شود، البته ممکن است تا حدود یک ماه طول بکشد. با این وجود، تطبیق پذیری آنها از نظر شکل، اندازه، طراحی و دوام نسبتاً بالا از مزایایی است که آنها نسبت به سایر انواع مانیکور دارند. مرکز ناخن غرب تهران برای هر نوع طرح و شکلی از کاشت ناخن در خدمت شما است این مرکز زیر نظر مجموعه سالن زیبایی سایان است.

انواع کاشت ناخن در مرکز ناخن غرب تهران

ناخن های مصنوعی اکستنشن و نه جایگزین ناخن های طبیعی هستند. دو روش اصلی برای کاشت ناخن مصنوعی وجود دارد – نکات و فرم ها:

نوک ها ناخن ها پلاستیکی سبک “میخ” شکل هستند که روی انتهای ناخن طبیعی چسبانده شده اند. فرم ها ورقه های شکلی با لبه چسبنده هستند که به طور موثر در اطراف کل ناخن پیچیده می شوند.

در بالای آنها، اکریلیک، ژل سخت یا هر ترکیبی از هر دو ممکن است اعمال شود. نکات در طرح های مختلف موجود است، از رنگ های ثابت مانند ژل یا لاک ناخن معمولی گرفته تا طرح های گرافیکی مانند طرح های حیوانی و رنگ های متالیک می توان روی ناخن ها طراحی کرد. ناخن‌های مصنوعی را می‌توان به اشکال مختلف شکل داد، برش داد و سوهان داد، از جمله مربع، مربع، بیضی، گرد، بادامی، بالرین و رکابی.

کاشت ناخن اکریلیک در مرکز ناخن غرب تهران

میخ های اکریلیک از شیشه اکریلیک (PMMA) ساخته شده اند. هنگامی که آن را با یک مونومر مایع (معمولا اتیل متاکریلات مخلوط با برخی از بازدارنده ها) مخلوط می شود، یک مهره چکش خوار را تشکیل می دهد. این ترکیب بلافاصله شروع به درمان می کند، تا زمانی که در عرض چند دقیقه کاملاً جامد شود.

ناخن های اکریلیک می توانند تا 21 روز دوام بیاورند اما با شارژ شدن می توانند بیشتر دوام بیاورند. برای دادن رنگ اکریلیک به ناخن ها می توان از لاک ژل، لاک ناخن و پودرهای غوطه ور استفاده کرد.

مرکز ناخن غرب تهران

کاشت ناخن ژله ای در مرکز ناخن غرب تهران

اکستنشن ناخن ژل و لاک ناخن ژل. در مرکز ناخن غرب تهران ابزارهای مختلف مانیکور از جمله لامپ UV برای درمان ژل ناخن ها وجود دارد.

از ناخن های ژل می توان برای ایجاد اکستنشن ناخن مصنوعی استفاده کرد، اما می تواند مانند لاک ناخن نیز استفاده شود. آنها با استفاده از نور فرابنفش سخت می شوند ماندگاری آنها بیشتر از لاک های معمولی است و به سرعت خراب نمی شوند. آنها سطح براقی بالایی دارند و دو تا سه هفته دوام می آورند ناخن‌های ژل قوی هستند، اگرچه به اندازه ناخن‌های اکریلیک یا فایبرگلاس قوی نیستند و گران‌تر هستند.

استون برخی از انواع ناخن‌های ژل را حل نمی‌کند، بنابراین باید در سالن با صاف کردن آن‌ها برداشته شوند. کوبیدن مکرر می تواند به نازک شدن صفحه ناخن منجر شود.

یک اکستنشن ناخن ژل جدید در حدود سال 2017 ساخته شد که معمولاً به عنوان Gel-X شناخته می شود. این نوع یک نوک ناخن ژله ای نرم است که از قبل در سبک ها و طول های مختلف برش داده شده است که کل بستر ناخن را تا انتهای ناخن می پوشاند.

ژل-X ابتدا با استفاده از باندر PH (دهیدراتور) و سپس یک پرایمر ژل بدون اسید انجام می شود. در نهایت، با استفاده از یک چسب ژل که با استفاده از نور آبی UV/LED خشک می شود، چسبانده می شود.

روکش های ناخنی در مرکز ناخن غرب تهران

روکش های ناخن با بریدن قطعات فایبرگلاس، کتان، پارچه ابریشم یا مواد دیگری برای قرار گرفتن روی سطح ناخن (یا نوک چسبانده شده قبلی) تشکیل می شوند تا با لایه ای از رزین یا چسب روی صفحه ناخن مهر و موم شوند. به ناخن آسیبی نمی‌رسانند و به ناخن استحکام می‌بخشند اما برای بلند کردن آن استفاده نمی‌شوند.

همچنین می توان از آن برای تعمیر ناخن های شکسته استفاده کرد، با این حال، این نوع روکش ها کمی گران‌تر هستند.  بسته بندی ناخن می تواند بین 5 تا 14 روز دوام بیاورد. ترمیم آنها می‌توانند بر طول مدت پایداری ناخن تأثیر بگذارند.

ترمیم نوک ناخن در مرکز ناخن غرب تهران

نوک ناخن از یک ماده قابل خم شدن قوی به نام اکریلونیتریل بوتادین استایرن (ABS) ساخته شده است. نوک ناخن به ناخن طبیعی متصل می شود تا طول آن را افزایش دهد و فضا را برای طراحی بیشتر ناخن فراهم کند. آنها می توانند در اشکال، اندازه ها و رنگ های مختلف باشند، اما محبوب ترین آنها معمولا شفاف یا سفید هستند. آنها فقط 7 تا 10 روز دوام می آورند.

پودر غوطه ور

با روش پودر غوطه‌ور، یک مایع شفاف روی ناخن مالیده می‌شود و سپس ناخن در پودر رنگدانه‌دار قرار می‌گیرد. می‌توان آن را روی ناخن‌های طبیعی، ناخن‌هایی با نوک قرار داد یا ناخن‌های مصنوعی ایجاد کرد. ناخن های پودر غوطه ور نیازی به نور UV/LED ندارند، بلکه با استفاده از یک فعال کننده پخت می شوند. هنگامی که آنها در استون خیسانده می شوند، بلافاصله می لغزند.

اثرات سلامتی کاشت ناخن

ناخن های اکریلیک به پوشاندن یا ترمیم ظاهر ناخن های شکسته، آسیب دیده، کوتاه و یا در غیر این صورت “نامطلوب” ناخن کمک می کنند. آنها همچنین به جلوگیری از جویدن ناخن، شکستن و شکافتن ناخن کمک می کنند. آنها زمانی استفاده می شوند که افراد قادر به رشد طول و استحکام ناخن های طبیعی مورد نظر خود نباشند.

این مشکل را می توان با استفاده از تکنیک های خاص ناخن مانند نوک ناخن، ناخن های تراشیده شده، بسته بندی ناخن یا روکش های اکریلیک حل کرد. با برداشتن نامناسب، ناخن های اکریلیک اغلب به ناخن های طبیعی آسیب می رسانند. یک تکنسین ناخن با تجربه باید در این مورد کمک کند تا سلامت ناخن را تضمین کند.ما در مرکز ناخن غرب تهران این توضیحات را به مراجعه کننده خواهیم داد.

مرکز ناخن غرب تهران

خطرات سلامتی کاشت ناخن

اگر ناخن مصنوعی به درستی نصب شود، معمولا مشکلی ایجاد نمی کند. با این حال، استفاده طولانی مدت و ناخن های نامناسب می تواند به طور جدی به بستر ناخن آسیب برساند و رشد طبیعی ناخن را مختل کند. شایع ترین مشکل مرتبط با ناخن مصنوعی، عفونت قارچی است که ممکن است بین ناخن مصنوعی و طبیعی ایجاد شود.

هنگامی که ناخن مصنوعی روی سطح ناخن طبیعی اعمال می‌شود، انواع آسیب‌های جزئی به ناخن‌های مصنوعی که ممکن است در اثر چیزی بی‌ضرر مانند خراشیدن ناخن روی یک سطح سفت رخ دهد، می‌تواند باعث جدا شدن ناخن از بستر ناخن شود. این اجازه می دهد تا باکتری ها و قارچ ها به طور بالقوه وارد ناحیه جدا شده و ایجاد عفونت شوند.

بسیاری از بیمارستان‌ها و مراکز مراقبت‌های بهداشتی به کارمندان اجازه نمی‌دهند که ناخن‌های بلند، تقلبی یا واقعی داشته باشند، زیرا این ناخن‌ها دارای میکروب‌هایی هستند که می‌توانند بیماری‌ها را به بیماران منتقل کنند. هنگامی که ناخن ها توسط یک سالن ناخن بدنام که از اقدامات بهداشتی پیروی نمی کند، استفاده می شود، عفونت نیز می تواند یک خطر باشد.بنابرین مرکز ناخن غرب تهران به همه این موارد بهداشتی توجه خواهد کرد.

از نقطه نظر بهداشت حرفه ای، ممکن است برای کارگران سالن ناخن که در تمام شیفت کاری خود در معرض دود شیمیایی ناشی از ناخن مصنوعی قرار می گیرند، خطراتی وجود داشته باشد. اتیل متاکریلات می تواند برای ناخن های مصنوعی استفاده شود و می تواند باعث درماتیت تماسی، آسم و آلرژی در چشم و بینی شود.

کارگران سالن های ناخن همچنین در معرض سایر مواد شیمیایی مورد استفاده مانند تولوئن، دی بوتیل فتالات و فرمالدئید قرار می گیرندمحصولات مورد استفاده برای ساختن ناخن های اکریلیک نیز ممکن است قابل اشتعال باشند.

قرار گرفتن در معرض متیل متاکریلات (پیش ساز شیشه اکریلیک) می تواند باعث خواب آلودگی، سبکی سر و لرزش دست ها شود، بنابراین استفاده از آن در زیبایی در اکثر جهان ممنوع شده است.

برخی از نشانه‌هایی که نشان می‌دهد یک سالن ناخن همچنان از MMA استفاده می‌کند ممکن است قیمت‌هایی باشد که به‌طور قابل‌توجهی کمتر از سایر سالن‌های ناخن است. بوی غیرمعمولی قوی و میوه ای خواهد داشت. همچنین، مانیکوریست اغلب از ماسک استفاده می کند تا از تنفس مواد شیمیایی مضر جلوگیری کند. در مرکز ناخن غرب تهران مواد بسیار مرغوب و با توجه به بهداشت جهانی برای کشات ناخن استفاده می شود.

مرکز ناخن غرب تهران که در زیرگروه سالن آرایشی سایان قرار دارد به مشتری ها توضیحات کاملی را خواهد داد درباره هر نوع کاشت ناخن که بخواهند انجام دهند. این مرکز سعی دارد بهترین کار زیبایی را در عین بهداشتی بودن کار انجام دهد به شکلی که مشتری بتواند با خیال راحت کار زیبایی خود را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با ما

با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم. ما تلاش می کنیم در 24 روز در روزهای کاری به تمام سوالات پاسخ دهیم.